سفر کردن به صورت مجردی و تنها، یک نمونه سفر می باشد که هر فردی در زندگی آن را حتماً تجربه کند. دریاتور در زیر مکان هایی به شما معرفی می کنیم که هم از نظر امنیت (امنیت یکی از مهم ترین دلایلی می باشد که فرد را از سفری تنهایی باز می دارد) و هم از نظر تفریحی برای دختر و پسر هایی که دوست دارند تنهایی سفر کنند مناسب می باشند. 

با ما همراه باشید تا با این مکان ها آشنا شوید؛

 

 

10 مکانی که باید مجردی به آنجا سفر کرد

1- بارسلونا، اسپانیا (Barcelona, Spain)

کافه ها، ساحل های زیبا، تپه های دیدنی و … نمونه از از دیدنی های بارسلون می باشد که یک فرد حتماً باید آن ها را ببیند. این شهر با دارا بودن امکانات رفاهی بالا و امنیت مناسب یک مکان عالی برای دیدن می باشد که شما در صورت تنها سفر کردن به راحتی می توان از تمام مکان ها دیدن کنید. 

2- اندونزی (Indonesia)

بالی در اندونزی مکان دیدنی برای گردشگرا است که همواره گردشگران بسیاری را از سراسر دنیا میزبانی می کند. اگر تنهایی به این شهر سفر کردید حتماً کفش کوهنوردی خود را به همراه داشته باشید تا در میان کوه ها و جنگل های این شهر به گردش بپردازید. 

3- نیوزیلند (New Zealand)

اگر دوست دار پیاده روی در میان کوچه ها و خیابان های زیبا هستید به این منطقه سفر کنید. زمانی که شما به تنهایی از میان این کوچه می گذرید و زیبایی های این شهر را تماشا می کنید، حسی وصف ناپذیر به شما دست می دهد. 

4- کرواسی (Croatia)

کرواسی را گوهری در میان اروپا می دانند. تماشای آب های پر زرق و برق دریای آدریاتیک با نوشیدن یه قهوه فضایی رویایی را برای شما به وجود می آورد. تنهایی در میان خیابان های سنگ فرش این کشور به قدم زدن بپردازید و به هیچ عنوان در امنیت این کشور شک نکنید و از مناظر و معماری های این کشور لذت ببرید. 

5- ایرلند (Ireland)

ایراند مکانی برا تسخیر قلب شماست. آرامش وصف ناپذیر این کشور در میان مناظر رویایی که در کمتر جای دنیا می توان دید. در خیابان های دوبلین غرق شوید تا بتوانید ترکیبی از فرهنگ مدرن و باستانی را تجربه کنید و فراموش نکنید که از ساحل غربی دیدن کنید. خیابان های دوبلین یکی از بهترین مناطق جهان برای گردش یک فرد تنها می باشد.

6- نیویورک، ایالات متحده آمریکا (New York, USA)

دختر و پسر هایی که عاشق شب زنده داری و گردش شبانه هستند حتماً به این شهر بروند. نیویورک شهریست که به هیچ عنوان خواب نیست و همواره در 24 ساعت روز سر زنده می باشد.  نیویورک شهریست برای خرید، بعد از خرید خود به یک کافه بروید از قهوه و دیگر نوشیدنی ها لذت ببرید. شما می توانید با مترو تمام شهر نیویورک را ببینید.

7- کاستاریکا (Costa Rica)

کاستاریکا را می توان شاد ترین کشور دنیا دانست، اگر به دنبال مکانی شاد برای یک تعطیلات مجردی هستید حتماً به اینجا سفر کنید. شما می توانید در این منطقه اقامت گاه های ارزانی نیز پیدا کنید و از شب های این مکان لذت ببرید. به جنگل های بارانی بروید و حیات وحش این منطقه را از نزدیک ببینید.

8- ویتنام (Vietnam)

نقطه عطفی برای یک سفر مجردی در جنوب شرقی آسیا. از میان بازار های شلوغ، زمین های برنج، طبیعت وصف ناپذیر این کشور عبور کنید تا معنای واقعی زندگی را درک کنید.

9- ایسلند (Iceland)

یکی از مهمترین دلایل برای یک سفر انفرادی به خصوص برای دختران امنیت کشور میزبان می باشد (امنیت سفر). کشور ایرلند را می توان امن ترین کشور دنیا دانست که برای یک سفر مجردی ایده آل است. هر چه از این کشور بگوییم کم می باشد و تنها افرادی زیبایی این کشور را درک می کنند که به آنجا سفر کرده باشند.

10- ژاپن (Japan)

سفر مجردی خود را از ژاپن شروع کنید. شهر توکیو را بروید و شلوغی واقعی را حس کنید. بعد از توکیو به اطراف شهرهای بزرگ بروید از مناظر دیدنی آنجا لذت ببرید. 

منبع: vivalifestyleandtravel.com