مهم نیست که شما درباره تاریخ چیزی بدانید یا نه. در زیر دریاتور عکس هایی را برای شما قرار داده است که تا به امروز کمتر دیده شده است. در این عکس ها شما می توانید تاریخی را تماشا کنید.

با ما همراه باشید تا این عکس ها را ببینید؛

 

عکس های نادر تاریخی که احتمالاً هرگز ندیده اید

هلن کلر را می توان نماد مقابله با معلولیت دانست، فردی که اگر چه دارای معلولیت بینایی و شنوایی بود ولی یکی بزرگترین نویسندگان و فعالان سیاسی تاریخ می باشد. عکس زیر مربوط به ملاقات هلن کلر با چارلی چاپلین در سال 1919 می باشد.

این عکس مربوط به 10 آوریل 1912 از کشتی تایتانیک می باشد. متأسفانه این کشتی بعد از برخورد با کوه یخ غرق شد و بیش از 1500 نفر کشته شده اند و به معنای واقعی کلمه در کتاب های تاریخ به عنوان بدترین کشتی مسافربری یاد شده.

در پایان جنگ جهانی دوم، در جشن، بسیاری از نیروهای متحد به صورت آشکارا آدولف هیتلر، رهبر حزب نازی آلمان را مورد انتقاد قرار دادند.

عکس زیر مربوط به ملکه الیزابت می باشد که در حال خدمت در جنگ جهانی دوم می باشد. این نکته را کمتر کسی باور می کند که ملکه الیزابت مکانیک بوده و در جنگ جهانی بسیاری از ماشین ها را تعمیر کرده. 

در اینجا نقاشی معروف لئوناردو داوینچی، مونا لیزا، زمانی که پس از پایان جنگ جهانی دوم به لوور بازگردانده می شود. این نقاشی بسته بندی شده بود و برای حراست در طول جنگ به حومه شهر فرانسه انتقال یافته بوده.

تزار نیکلاس دوم، امپراتور روسیه، و جوانترین دخترش، دودمان بزرگ آناستازیا.

خنده جاسوس روسی در هنگام اعدام، مربوط به جنگ میان شوروی و فنلاند.

لوئیس پین فردی که  آبراهام لینکلن را اعدام کرد. عکس لحظه ای قبل از اعدام این فرد می باشد.

لحظات ساخت مجسمه مشهور آزادی در پاریس به سال 1884

کتابفروش آمریکایی که متاسفانه بعد از مرگش مشهور شد. Evelyn McHale که از طبقه 86 امپایر استیشن خود را بر روی لیموزینی که پارک شده بود خود را کشت یک اثر هنری بسیار زیبایی را به وجود آورد که در میان تمامی مردم مشهور شد. یکی از دلایل شهرت این عکس یادداشتی بود که در دست داشت.

آزادی کامل زنان افغان در انتخاب پوشش، تحصیل و … قبل از ورود طالبان به این کشور.

مانکن هایی در نوادا سایت آزمایش اتمی در سال 1950

کاور آلبوم موسیقی گروه بیتلز که در میان بسیاری از مردم مشهور شد و این تصویر را بسیاری خواستند بازسازی کنند و لی به زیبایی این عکس نبوده اند. عکس مربوط به 1960 می باشد.

در سال 1962 قدرتمندان ایالت متحده جمع شدن تا لحظه تست موشک کاپل کاناورال را تماشا کنند. در تصویر جان اف. کندی در لحظه فرود ناخودآگاه به عقب رفته.

چارلز دوک، یکی از اعضای ماموریت آپولو 16 در سال 1972 به ماه. او یک عکس از خانواده اش را در کف ماه گرفت و عکس را به عنوان یک یادداشت بر روی ماه گذاشت.

در سال 1989 یک معترض ناشناخته معروف به مرد تانک در مقابل ستونی از تانک های چین در میدان تیانآنمن ایستاد.

پابلو امیلیو اسکوبار، تروریست مواد مخدر و کلمبیایی، و پسرش در اوایل دهه 1980، در مقابل کاخ سفید آمریکا ایستاده است. نام او به عنوان ثروتمند ترین جنایتکاران در تاریخ به ثبت رسیده است

در اینجا اسامه بن لادن جوان با خانواده اش در سوئد دیده می شود. فرد با لباس سبز که نشسته بن لادن می باشد. 

منبع: likelystuff.com