پاییز یکی از بهترین فصل ها برای گردش در اروپا می باشد. هوای نسبتاً خوب، خلوتی بسیاری از مکان های دیدنی، قیمت پایین مکان های اقامتی و … جز دلایلی می باشد که این فصل فصل مناسبی برای سفر به اروپا می باشد. دریاتور در زیر شهر هایی را به شما معرفی می کند که بهترین مکان های اروپا برای سفر های پاییزی می باشد. 

با ما همراه باشید تا با این شهر ها آشنا شوید؛

 

 

شهر های اروپایی که باید در پاییز از آن ها دیدن کرد

بوژ / بوج، کرواسی (Buje, Croatia)

این منطقه دارای آب هوای مطبوع مدیترانه ای می باشد. این شهر در فصل پاییز بسیار آب و هوای مناسبی دارد و دارای منظره های زیبایی است. این شهر شهرت بسیار مناسبی بابت تولید انواع نوشیدنی نیز دارد.

شهر موستار ، بوسنی و هرزگوین (Mostar, Bosnia & Herzegovina)

این شهر مهمترین شهر در منطقه هرزگووین می باشد. شهرت این شب بابت پل موستار می باشد که بر روی رود نرتوا قرار دارد. فضای این شهر در فصل پاییز بسیار جذاب می باشد. شما می توانید زخم های ناشی از جنگ های گوناگونی که این منطقه بر خود دارد را ببینید.

پیران، اسلوونی (Piran, Slovenia)

شهری بر ساحل دریای  آدریاتیک و یکی از زیباترین شهر های اسلوونی. فصل تابستان این شهر بسیار شلوغ می باشد به همین دلیل بهترین زمان برای دیدن از این شهر زیبا فصل پاییز می باشد.

آنجلس سور فرانسه (Angles-sur, France)

یکی از زیباترین روستا های (بخش) دنیا می باشد که در کنار رود آنجل قرار دارد. فصل پاییز در این منطقه را می توان به یک ب.م نقاشی تشبیه کرد که انواع رنگ ها را می توان مشاهده کرد. شما می توان در این منطقه خرابه های قلعه مربوط به قرون وسطا را نیز تماشا کنید.

هالستات، اتریش (Hallstatt, Austria)

روستایی عجیب در کنار دریاچه ای زیبا. این مکان جز زیباترین مکان های اتریش می باشد که در فصل پاییز دارای منظره هایی رویایی می باشد.  

 روتنبورگ، آلمان (Rothenberg, Germany)

این شهر را می توان برگرفته از افسانه ها دانست. این شهر الهام بخش کارتون پینوکیو بوده. یک شهر بسیار رمانتیک برای فصل پاییز که می توان لحظات بسیار آرام و عاشقانه ها را سپری کنید. شما می توانید در جای جای این شهر معماری دوره قرون وسطایی را تماشا کنید. اگر به دنبال یک مکان رمانتیک در فصل پاییز می باشد به این شهر سفر کنید.

اورتا سان گولیو، ایتالیا (Orta San Giulio, Italy)

منطقه ای در شمال ایتالیا که در فصل پاییز مکانی بکر برای گذراندن تعطیلات می باشد. شما می توانید لذیذ ترین غذاها را در فصل پاییز در این منطقه میل کنید. این شهر نیز شهری مناسب عشاق می باشد. در روایت ها آمده که فیلسوف بزرگ نیچه در این شهر عاشق شده است.

اسکیپتون، انگلستان (Skipton, United Kingdom)

شهری در یورک‌شر شمالی که دارای تاریخی کهن می باشد. می توان این شهر را شهر پاییز دانست. فصل پاییز بهترین مکان برای سفر به این شهر می باشد.

بسالو، اسپانیا (Besalú, Spain)

مکانی در حومه کاتالان. این شهر نیز دارای معماری قرون وسطا می باشد. شاید گمنام ترین شهر در این لیست را برای سفر های پاییز باید این شهر دانست.

چسکی کروملوف، جمهوری چک (Český Krumlov, Czech Republic)

این شهر در ناحیه بوهمی جنوبی قرار دارد. این شهر نمونه بسیار خوبی از معماری رنسانس و باروک می باشد. این شهر در فصل پاییز دارای جنبو جوش ویژه ای می باشد.

منبع:  theculturetrip.com