در دنیای امروز به دلیل بالا بودن مشغله های کاری و زندگی سفر ها کوتاه مدت شده اند و در سفر های کوتاه مدت باید برنامه ریزی دقیقی انجام داد. دریاتور در این مطلب قصد دارد شما را با یک سفر دو روزه به وارنا آشنا کند.

با ما همراه باشید؛

 

برنامه ریزی سفر دو روزه به وارنا

روز اول

صبح

صبح را با یک صبحانه محلی بلغاری شروع کنید. اگر رژیم دارید رژیم خود را کنار بگذارید و از شیرین های لذیذ این شهر لذت ببرید. مکان های گوناگونی برای خوردن یک قهوه و صبحانه لذیذ در وارنا وجود دارد، ما به شما پیشنهاد می دهیم صبحانه خود را در Three Dolphins Hotel میل کنید.

بعد از خوردن صبحانه به گشت و گذار در شهر به پردازید و به موزه ها و گالری های هنر این شهر سر بزنید. یکی از شهرت های شهر وارنا بابت گالری های گوناگون این شهر می باشد که باید حتی اگر کوتاه مدت در این شهر هستید به این مکان ها بروید.

ناهار خود را در Staria Chinar میل کنید، این مکان یکی از بهترین مکان های وارنا برای میل کردن غذاهای سنتی می باشد.  

بعد از ظهر

بعد از ظهر خود را به ساحل اختصاص دهید. یکی از مکان هایی که در میان گردشگرانی که به وارنا مراجعه کردنند دارای محبوبیت می باشند ساحل این شهر است. شما می توانید در ساحل از انواع نوشیدنی ها لذت ببرید و موسیقی گوش دهید و انواع سرگرمی ها را تجربه کنید.

شب

شام خود را به غذاهای دریایی اختصاص دهید. به یک رستورانی بروید که دارای باغی در فضای باز باشد و لذت خوردن غذاهای دریایی را در فضای باز تجربه کنید. شب را در میدان استقلال شهر سپری کنید و از موسیقی، نوشیدنی و خیابان های شلوغ شهر لذت ببرید (وارانا مکانی مناسب برای افرادی می باشد که عاشق شب زنده داری هستند).

روز دوم

صبح

صبح خود را در روز دوم با پیاده روی در پارک دریای باغ وارنا شروع کنید. پیاده روی و یا دوچرخه سواری در کنار ساحل بسیار مفرح می باشد که شما می توانید این فعالیت را اول صبح در وارنا انجام دهید. صبحانه خود را در کافی شاب دریای باغ میل کنید. 

بعد از خوردن صبحانه به دلفیناریوم بروید و رقص زیبای دلفین ها را تماشا کنید. این مرکز شما را تا ظهر سرگرم می کند. 

ناهار خود را سبک میل کنید تا بتوانید بعد از هر را با فعالیت های بدنی سپری کنید. ما به شما پیشنهاد می دهیم غذاهای خیابانی وارنا را میل کنید.

بعد از ظهر

بعد از میل کردن غذا به Halle 3 بروید و در انجا به اسکیت بازی و یا پینک پونک سپری کنید. سپس به بازار های شهر سر بزنید و اگر قصد تهیه سوغات دارید خریداری کنید. می توان گفت یکی از لذت های سفر خرید کردن و رفت و آمد در بازار های محلی یک شهر می باشد در نتیجه این را نیز در وارنا تجربه کنید.

شب

اگر در تابستان به وارنا سفر کرده اید به فکر تهیه بلیط برای کنسرت های تابستانی باشید و یا در خیابان های شهر به دنبال جشنواره ها بگردید. به باغ دریا بروید و چون در شب این مکان میزبان کنسرت ها، تئاترها، اپراها و دیگر جشنواره ها در وارنا می باشد.

منبع: theculturetrip.com