مسیر های پیاده روی زیبا، مناظر دیدنی، خانه هایی رویایی تنها بخشی از دیدنی هایی می باشد که در شهرهای زیر می توان ببینید. دریاتور در زیر شهرهایی در اروپا را به شما معرفی می کند که ساختمان هایی به رنگ شکلات دارند.

 

شهرهایی به رنگ شکلات در اروپا

خنت در بلژیک (Ghent in Belgium)

خنت یا گنت شهری در شمال بلژیک با معماری خیره کننده. خیابان های این شهر پر است از گل های دیدنی و صحنه هایی رویایی که در کمتر جای دنیا می توان دید. یکی از زیباترین منظره های این شهر تماشای انعکاس ساختمان ها در آب های شفاف این شهر می باشد. پیاده روی در خیابان های ایم شهر حسی را در شما به وجود می آورد که قابل وصف نمی باشد.

روتنبورگ در آلمان (Rothenburg in Germany)  

زمانی که رمان هانسل و گرتل را مطالعه کردم تصوری از خانه ای شکلاتی نداشتم تا زمانی که به شهر روتنبورگ رفتم. این شهر این حس را در شما به وجود می آورد که ساختمان ها و پنجره های آن از شکلات ودیگر شیرینی ها ساخته شده اند. خانه هایی با چوب های زیبا و معماری فوق العاده را می توان با پیاده روی در این شهر رویایی تماشا کنید.

گدانسک در لهستان (Gdansk in Poland)

گدانسک یا دانتسیگ (نام قدیمی) یک شهر های بندری مهم در شمال لهستان می باشد. این شهر مانند یک قالب کیک غول پیکر می باشد، رنگ ساختمان های این شهر گرم و پر جنبو جوش می باشد. شما می توانید در این شهر از ساختمان های زیبا و کافه های بی نظیرش دیدن کنید. می توان این شهر را یک شهر کاملاً هنری دانست. در انتها این نکته را ذکر کنیم که گدانسک محل زندگی یکی از بزرگ ترین فیلسوفان دنیا، آرتور شوپنهاور بوده است.

چسکی کروملوف در جمهوری چک (Cesky Krumlov in The Czech Republic)

این شهر یکی از زیبا ترین شهر های چک محسوب می گردد. ویلا های کوچک شکلاتی در سالیان اخیر میزبان گردشگران زیادی در این شهر بوده. زمانی که شما در فصل زمستان این شهر را از بالا تماشا می کنید مانند یک کیک یخی می باشد. گردشگران می توانند معماری های گوناگون گوتیک، رنسانس و باروک را در این شهر زیبا تماشا کنند. 

کولمار در فرانسه (Colmar in France)

از این شهر به عنوان ونیز فرانسه نیز یاد می کنند. خانه های رنگارنگ که این شهر را مانند یک کیک زیبای تزیین شده کرده است. اگر دنبال اقامت در یک شهر بسیار زیبا و آرام در فرانسه می باشید حتماً به این شهر سفر کنید. هر آنچه که درباره زیبایی های این شهر بگوییم کم گفتیم!

استین راین / استین آمرین در سوئیس (Stein am Rhein in Switzerland)

تنها جوری که می شود این مکان را توصیف کرد این است که این شهر شاهکار نقاشی یک الهه است. بیشتر زیبایی این شهر بابت سادگی در معماری و منظره های رویایی شهر می باشد. خیابان های کوچک در کنار معماری های رنگارنگ یک منظره ی منسجم و رویایی را تشکیل داده است. 

منیع: ecophiles.com