ماه دسامبر در دبی فصل جشن، فستیوال و پایکوبی می باشد. در زمستان این شهر میزبان گردشگران بسیاری می باشد که به دنبال هوایی گرم هستند. دریاتور در مطلب زیر تمام رویداد هایی که در ماه دسامبر دبی اتفاق می افتد را به شما توضیح می دهد تا برنامه سفر خود را به این شهر برنامه ریزی کنید.

با ما همراه باشید تا با این اتفاقات بیشتر آشنا شوید؛

 

در ماه دسامبر دبی چه اتفاقاتی روی می دهد

1- جشن سال نو میلادی را می توان مهم ترین رویدادی باشد که در پایان این ماه در دبی رخ می دهد. تماشایی آتش بازی از بالای بلندترین برج دنیا و یا گردش در خیابان های نورانی این شهر برای سال نو بسیار هیجان انگیز می باشد.

2- فروشگاه ها و فستیوال های خرید که از تاریخ 26 دسامبر به مناسبت سال نو میلادی شروع به کار می کنند. شاید بتوان تخفیف هایی بر روی مارک های معتبر دنیا ببینید که در کمتر جای دنیا می توانید پیدا کنید.

3- از تاریخ 6 تا 10 دسامبر دبی میزبان رقابت های اسکیت روی یخ بین المللی می باشد که در تمام سنین برگزار می گردد. به طور قطع یکی از جذاب ترین ورزش ها رقص بر روی یخ می باشد که این رویداد در دسامبر برگزار می گردد.

4- جشنواره زمستانی دبی در تاریخ 8 تا 10 دسامبر برگزار می گردد. این جشن محبوب ترین جشن زمستانی در دبی می باشد اگر عاشق هیجان و تفریح هستید در این تاریخ به دبی بروید.

5- می توان 2 دسامبر را یک جشن ملی در دبی دانست. در این تاریخ شهر پر می شود از کارناوال های ماشین های لوکس، رقص های خیابانی، آتش بازی های جذاب و … .

6- از تاریخ 7 تا 14 دسامبر جشنواره بین المللی فیلم دبی (DIFF) برگزار می گردد و بسیاری از بازیگران و کارگزدانان بزرگ دنیا در این فستیوال شرکت می کنند. پش بینی می شود بازیگرانی همچون ناتالی پورتمن، وین دیزل و … در این جشنواره شرکت کنند.

منبع: www.visitdubai.com