همواره عشاق برای پیدا کردن یک مکان رمانتیک برای گذراندن تعطیلات خود دچار مشکل می شوند. دریاتور در مطلب زیر بهترین مکان ها را برای عشاق معرفی می کند تا تعطیلات عاشقانه خود را در این مناطق سپری کنند.

با ما همراه باشید تا با این مکان ها در دنیا آشنا شوید؛

عشاق برای تعطیلات به کجا بروند

1- بالی (Bali)

بهتر است در بالی شما یک ویلا را رزرو کنید. شما می توانید در این ویلا ها منظرهی زیبای این مکان رویایی را بهتر ببینید. این جزیره که در اندونزی قرار دارد یکی از بهترین مقاصد دنیا برای گذراندن یک تعطیلات رمانتیک می باشد. این جزیره محل اتصال اقیانوس آرام و اقیانوس هند است. مناظر دیدنی این جزیره برای عاشقان بسیار جذاب است.

2- جزیره ایستر (Easter Island)

جزیره ای در کشور شیلی که به دلیل مجسمه های 400 ساله خود بیشتر شهرت دارد. تماشای غروب آفتاب در کنار مجسمه های بی نظیر این جزیره بسیار دلربا است. غروب آفتاب همواره عاشقانه است به خصوص با منظره زیبای اقیانوس آرام. این مقصد گردشگری برای عاشقانی که به دنبال ماجراجویی هستند بسیار مناسب است.

3- اوشوایا (Ushuaia)

اوشوایا شهری توریستی در آرژانتین است که هر ساله گردشگران زیادی را به خود می بیند. مناظری که شما در این مکان می بینید به هیچ عنوان در هیچ جای دنیا قابل دیدن نمی باشد. شهر اوشوایا را آخرین شهر دنیا می باشد که در جنوبی ترین نقطه قرار دارد. به طور قطع یقین احساس اینکه در آخرین شهر دنیا حضور دارید یک حسی دیگر در انسان به وجو می آورد. این شهر برای کسانی مناسب می باشد که دوست دارند با عشق خود تا پایان دنیا راه برود.

4- بانکوک (Bangkok)

بانکوک پایتخت کشور تایلند یکی از پربازدید ترین شهرهای گردشگری دنیا می باشد. رفتن به معابد قدیمی، گردش در بازار ها و مناطق دیدنی این شهر برای هر زوج عاشقی بسیار جذاب می باشد. شهری که هرگز خواب نیست و برای عاشقانی که عاشق شب گردی هستند شهری رویایی می باشد.

5- شهر نیویورک (New York City)

هر چیزی که برای یک تعطیلات عاشقانه لازم است در این شهر وجود دارد. قدم زدن در خیابان ها، قایق سواری و … را در این شهر جذاب می توانید تجربه کنید. شهر نیوروک در زمان غروب خورشید از دور بسیار دیدنی و جذاب می باشد. بهترین زمان برای یک سفر به این شهر در فصل پاییز می باشد.

6- پاریس (Paris)

هر زمان فردی از کلمه رمانتیک استفاده کند ذهن بسیاری در دنیا به سمت شهر پاریس می رود، شهری برای عاشقان. پیاده روی در خیابان شانزلیزه و یا بر روی سنگ فرش های قدیمی خیابان های این شهر برای هر زوج عاشقی آرزو می باشد. هر فصلی برای بازدید از این شه دلربا مناسب است.

7- لاس وگاس (Las Vegas)

اگر به دنبال یک تعطیلات شلوغ با عشق خود هستید حتماً به لاس وگاس بروید. شهری پر از کازینو ها و کلاب ها برای دوست داران شب زنده داری. این شهر شما را در تمام 24 ساعته روز بیدار نگه می دارد. هر زمان که احساس می کنید شانس با شما یار است به لاس وگاس بروید.

8- کلیمانجارو (Kilimanjaro)

بیشتر ایرانیان این سرزمین را با قلعه های دست نیافتنی در آفریقا می شناسند ولی این منطقه دارای منظره های بکر و حیات وحش دیدنی می باشد. اگر شما عاشقانی هستید که به دنبال ماجراجویی می باشید به این قلعه بروید تا جهان شاهد عشق شما باشد. 

9- ونیز (Venice)

بیش از 350 پل بر روی آب و انعکاس ساختمان های بر روی آب فضایی بسیار رمانتیک را برای هر شخصی به وجو می آورد. سکوت کامل در میان کانال های شهر با منظره ساختمان های تاریخی این شهر برای هر زوج عاشقی جذاب می باشد. ونیز را می توان شهری دانست که ما بین رویا و واقعیت قرار دارد!

10- هونولولو (Honolulu)

این شهر مرکز ایالت هاوایی در آمریکا می باشد. ساحل های این شهر همواره پر است از عشاقی که مشغول تفریح هستند و غروب زیبای خورشید را از ساحل تماشا می کنند. این مکان یکی از بهترین نقاط دنیا برا گذراندن تعطیلات ماه عسل می باشد.

منبع: www.edreams.com