همواره سفرهایی که مجردی با دوستان خود می روید یکی از خاطره انگیز ترین سفر ها برای شما می شود. حال ممکن است این سفر به یک مکان دور باشد و یا یک مقصد نزدیک. این گونه سفر ها ممکن است برای پایان دادن به یک دوره دوستی باشد و یا برای پایات تحصیل، در هر صورت این گونه سفر ها در خاطرات شخص باقی می ماند. دریاتور در زیر بهترین مقاصد سفر با دوستان را به شما معرفی می کند.

با ما همراه باشید تا با این مکان ها آشنا شوید؛

 

بهترین مقاصد سفر با دوستان

ایبیزا، اسپانیا (Spain – Ibiza)

این مقصد یک مقصد گردشی کلاسیک می باشد. این جزیره که در منطقه کاتالانیا قرار دارد دارای نزدیک به 210 کیلومتر ساحل می باشد و همچنین شب های بی پایان این منطقه این جزیره را به یکی از بهترین مقاصد برای سفرهای دوستانه تبدیل کرده است. این جزیره مکانی فعال برای تولید موسیقی است و گردشگران بسیاری فقط با هدف موسیقی پای به این مکان می گذارند.

پالما ده مایورکا، اسپانیا (Spain – Palma de Mallorca)

این جزیره نیز مانند ایبیزا دارای ساحل های بسیار زیبایی برای گردشگران می باشد. این شهر مهم‌ترین شهر و بندر جزیره مایورکا می باشد. شما می توانید در ساحل زیبای این جزیره با دوستان خود به استراحت بپردازید و یا در آب به تفریح و سرگرمی بپردازید. در طول تابستان جشنواره های بسیاری در این چزیره برگزار می گردد.

آمستردام، هلند (Netherlands – Amsterdam)

این شهر پایتخت و بزرگترین شهر کشور هلند می باشد. می توان گفت آمستردام یک شهر کامل برای سفر با دوستان می باشد. این مکان علاوه بر دارا بودن کافه ها، بار ها، قهوه خانه ها و … یک مقصد بسیار عالی فرهنگی نیز می باشد. در این شهر تفریجات بسیاری برای سرگرمی می باشد، به دوچرخه سواری بروید یا در کانال شهر قایق سواری کنید. این مقصد را می توان یک مکان عالی برای گردش با دوستان دانست.

ریویرا مایا، مکزیک (Mexico – Rivera Maya)

یکی دیگر از مقاصد کلاسیک برای پایان دوره دانشجویی دوستان ریویرا مایا می باشد. سواحل خیره کننده و مناظر زیبا تنها بخشی از دیدنی ها و تفریحات این مکان می باشد. به پارک های طبیعی بروید و حیات وحش را از نزدیک با دوستان خود تماشا کنید.

مراکش، مراکش (Morroco – Marrakech)

مراکش شهری در کشور مراکش که از شهر فراوانی در میان گردشگران برخوردار است. از این شهر به عنوان شهر سرخ نیز یاد می کنند، که دلیل آن سرخی خانه های این شهر می باشد. به طور قطع یقین این شهر را نمی توان از لیست مکان ها برای سفر های دوستانه خط زد. از بازار های سنتی دیدن کنید و یا شب هایی را در کویز سپری کنید. 

ایالات متحده آمریکا (U.S.A)

این مقصد را می توان گران ترین مقصد سفر در این لیست دانست. اما ما به شما پیشنهاد می دهیم حتماً یک بار هم شده در طول عمر خود به آمریکا سفر کنید. با دوستان خود از شهر شیکاگو شروع کنید و سپس به لاس وگاس بروید و یا لس آنجلس بروید. این کشور دارای مکان های بسیار دیدنی می باشد که ما پیشنهاد می دهیم حتماً با دوستان خود به این کشور بروید.

منبع: www.edreams.com