سفر های خانوادگی همواره با سفر های مجردی متفاوت است. این تفاوت هم در زمینه تفریحگاه ها می باشد و هم از نظر فضای شهری. دریاتور در این مطلب قصد دارد خانواده هایی که قصد سفر به اروپا را دارند راهنمایی کند. 

با ما همراه باشید؛

 

بهترین مقاصد سفر خانوادگی در اروپا

دیزنی لند پاریس (Disneyland Paris)

همواره سرزمین های جادویی و سرگرم کننده مکانی بسیار عالی برای خانواده ها می باشد. این مجموعه عظیم شامل دو شهربازی و دهکده‌های کوچک و بزرگ کارتون‌ها و فیلم‌های مختلف دیزنی، یک فروشگاه، منطقه سرگرمی و اغذیه فروشی‌ها و هفت هتل دیزنی و البته هتل‌های مشهور دیگر می‌باشد. دیزنی لند پاریس از سال 1992 درهای خود را به روی عموم بازکرده است. 

کاستا دل سول (The Costa del Sol)

سواحل جنوب اسپانیا دارای زمستان هایی نه چندان سرد و تابستان هایی دلنشین می باشند. این منطقه ساحلی دارای تفریحات بسیاری برای خانواده ها می باشد، از این تفریحات می توان به پارک های آبی، باغ وحش بیوپارک، فانی بیچ،شهربازی بزرگ کوستا جامپ، آکواریوم های جذاب، پارک های حیات وحش و … اشاره کرد.  

لندن (London)

شهر لندن همواره در میان بهترین شهر های گردشگری بوده است. این شهر با دارا بودن سرگرمی های بسیار برای خانواده ها هر ساله میزبان بسیاری از گردشگرانی می باشد که به دنبال یک مقصد خانوادگی هستند. پارک های زیبا، فروشگاه های اسباب بازی، نمایشگاه های مخصوص کودکان و … را می توان در این شهر پیدا کنید. 

ساردینیا (Sardinia)

جزیره ای در غرب ایتالیا در ساحل دریای مدیترانه. اگر به دنبال مقصدی برای یک تعطیلات خانوادگی می باشید این جزیره در ایتالیا یکی از بهترین انتخاب ها می باشد. زمانی که شما در ساحل در حال استراحت می باشید، فرزندان شما در غار های به کاوش می پردازند و یا در کمپ های حفاظت شده سرگرم هستند. شما می توانید بهترین غذاهای دریایی را در این جزیره میل کنید.

لاپلند (Lapland)

این منطقه در اروپای شمالی می باشد. لاپلند نواحی شمالی نروژ، سوئد و فنلاند را دربر گرفته و تا شبه‌جزیره کولا در روسیه امتداد می‌یابد. این مقصد سفر خانوادگی یکی از ویژه ترین مقاصد می باشد، اگر شما و خانوادتان اهل ریسک کردن و رفتن به دنبال یک مکان جالب و جدید می باشید حتماً این مکان گردشی را لیست خود قرار دهید.

ساحل آفتابی بلغارستان (Sunny Beach, Bulgaria) 

ساحلی در کرانه دریای سیاه که هرساله گردشگران بسیاری را به خود جذب می کند. استراحت گاهی تمام عیار برای خانواده هایی که به دنبال یک مکان لوکس می باشند. نکته دیگر درباره این مکان پایین تر بودن هزینه های سفر نسبت به مکان های لوکس دیگر است.

ادینبورگ یا ادینبرو (Edinburgh)

این شهر پایتخت کشور اسکاتلند می باشد و دومین شهر بزرگ این کشور. بچه های خود را به ادینبورگ ببرید تا بتوانند افسانه هایی که درباره این مکان تاریخی دیده اند را درک کنند. در سال ۲۰۰۹ این شهر به عنوان بهترین مکان برای زندگی انتخاب شد.

منبع: www.edreams.com