دوست دارید سرمای زمستان را با تمام وجود حس کنید و یا با به مکانی بروید که در این فصل گرم می باشد. دریاتور در زیر با استناد به یکی از سایت های برتر گردشگری دنیا به بررسی بهترین مقاصد سفر زمستانی پرداخته است.

با ما همره باشید تا با این مقاصد آشنا شوید؛

 

بهترین مقاصد سفر زمستانی

کاستاریکا (Costa Rica)

کشوری واقع در آمریکای مرکزی به پایتختی سان خوزه. این کشور از ماه ژانویه تا ماه مارس دارای آب و هوایی مطبوع می باشد و مناسب افرادی است که در زمستان به دنبال مکانی گرم می گردند. نکته دیگر در باره سفر در زمستان به این منطقه پایین بودن هزینه های سفر در این کشور در ماه های زمستان می باشد.

اینترلاکن (Interlaken)

یکی از بخش های کوچک کشور سوئیس می باشد. این شهر رویایی مکانی بسیار عالی برای عاشقان زمستان می باشد. از نظر جغرافیایی شهر در میان سه کوه قرار دارد که دارای 220 کیلومتر مسیر پیاده روی در زمستان می باشد. اگر عاشق اسکی هستید حتماً به این مکان در سوئیس بروید.

کامبوج (Cambodia)

کشوری در جنوب شرقی آسیا به پایتختی پنون پن. آب و هوای این منطقه در ماه های نوامبر تا ژانویه در حدود 29 درجه می باشد. ساحل های این کشور در ماه های زمستان دارای آب و هوایی مطبوع می باشد. 

پونتا دل استه (Punta del Este)

پونتا دل استه شهری در کشور اروگوئه، استان مالدونادو است. این شبه جزیره در ماه ژانویه میزبان فستیوال های گوناگونی می باشد. ماه های ژانویه تا مارس میانگین دمای این منطقه 25 درجه سانتی گراد می باشد. 

ویلنیوس، لیتوانی (Vilnius, Lithuania)

ویلنیوس پایتخت لیتوانی و بزرگترین شهر این کشور می باشد. این شهر دارای یک مرکزیت تاریخی است که بسیاری از گردشگران را به خود جذب می کند. آب و هوای ویلینیوس مرطوب قاره‌ای هست. زمستان های این شهر بسیار سرد و در ماه‌های فوریه و ژانویه به دمای منفی ۲۵ درجه سانتیگراد می‌رسد.   

ریو دو ژانیرو (Rio de Janeiro)

این شهر را می توان یکی از بهترین و پرطرفدارترین مقاصد گردشگری زمستانی دانست. یکی از مشکلات سفر زمستانی به ریو را افزایش نرخ های این شهر دانست که در فصل زمستان هزینه ها بسیار بالا می رود.

ویستلر (Whistler)

ویسلر یا ویستلرشهری است در استان بریتیش کلمبیای کانادا. این منطقه دارای منظره های بسیار زیبایی می باشد و برای افرادی که عاشق کوهنوردی در فصل زمستان می باشند بسیار مکان مناسبی است. از اواسط دهه ۱۹۹۰ شهر ویسلر از سوی اغلب مجلات اسکی دنیا، در میان مقصدهای برتر آمریکای شمالی، برنده جوایز متعدد شده است. در طول بازی‌های المپیک زمستانی ۲۰۱۰، ویسلر در کنار ونکوور میزبانی بسیاری از بازی‌ها را برعهده داشت.

میامی (Miami)

میامی شهری است که در نوار ساحلی اقیانوس اطلس در جنوب شرقی ایالت فلوریدا آمریکا واقع شده‌ است. اگر شما به دنبال مکانی رویایی برای جشن سال نو میلادی می باشید میامی مقصدی بسیار عالی می باشد.  میامی دارای زمستان هایی کوتاه و گرم می باشد.

منبع: www.edreams.com