شب سال نو میلادی در بسیاری از کشورهای دنیا جشن گرفته می شود این شب آخرین شبی می باشد که فردای آن 365 روز جدید شروع می شود. دریاتور در زیر 7 مقصد رویایی برای این شب را از نظر سایت edreams به شما معرفی می کند.

با ما همراه باشید تا با این شهر ها برای کریسمس آشنا شوید؛

 

7 مقصد رویایی برای شب سال نو میلادی

1- لاس وگاس (Las Vegas)

شهری که در شب سال نو میلادی هزاران گردشگر را به خود می بیند. یکی از دلایل پر طرفدار بودن این شهر برای کریسمس سرگرمی های بسیاری می باشد که در این شهر در دسترس می باشد. لاس وگاس از جمله شهر هایی می باشد که در شب بسیار سر زنده و مفرح می باشد.

2- ریکیاویک (Reykjavik)

این شهر پایتخت کشور ایسلند و بزرگترین شهر آن می باشد. شاید می توان سر لیست این شهر ها را برای شب سال نو ریکیاویک دانست. این شهر در زمستان تنها 4 ساعت روشنایی روز را دارا می باشد.

3- نیویورک (New York)

یکی دیگر از شهر های مشهور آمریکا برای تعطیلات سال نو نیویورک می باشد. در شب سال نو این شهر بسیاری از خوانندگان مشهور شرکت می کنند و فستیوال های گوناگونی برگزار می گردد. کریسمس نیویورک می تواند هر فردی با هر سلیقه ای را راضی کند.

4- سیدنی (Sydney)

مسئولان شهر سیدنی این ادعا را دارند که این شهر پایتخت جشن های سال نو می باشد و این جشن را در بالاترین سطح خود برگزار می کنند. یکی از دلایل پرطرفدار بودن سیدنی برای شب سال نو آب و هوای آن می باشد که دمای هوا در زمستان به ندرت به کمتر از ۵ درجه می رسد.

5- هنگ کنگ (Hong Kong)

یکی از شهرهای آسیایی که در این لیست برای شب کریسمس قرار دارد هنگ کنگ می باشد. شاید می توان گفت آتش بازی هایی که در این شب در این شهر می بینید در هیچ جای دیگر در دنیا نخواهید دید. تصور تماشای آتش باز بر روی قایق در آب بسیار رویایی می باشد که در این شهر امکان پذیر است.

6- دوبرونیک (Dubrovnik)

شاید در تصور بیشتر مردم این می باشد که جشن سال نو را باید در یک شهر بزرگ سپری کرد ولی بسیار نیز به دنبال یک مکان دنج برای این شب می گردند. این شهر در کرواسی هر ساله جشن سال نو را به بهترین شکل برگزار می کند. شما با گردش در شهر می توانید از کنسرت های خیابانی لذت ببرید و شب را تا صبح به خوردن انواع نوشیدنی ها بپردازید.

7- پاریس (Paris)

شما می توانید در تمام لیست های گردشگری نام شهر پاریس را ببینید که این خود بی دلیل نیست. اگر یک زوج جوان هستید و به دنبال یک مقصد رمانتیک برای شب سال نو می باشید به پاریس سفر کنید تا تعطیلات را در شهر عشاق سپری کنید. تماشای آتش بازی و صدای تیک تیک ساعت برای آغاز سال جدید بسیار هیجان انگیز می باشد.

منبع: www.edreams.com