مردم محلی مسکو ترجیح می دهند قهوه خود را در داخل منزل میل کنند ولی در این شهر کافه های بسیار خوبی وجود دارد که روزانه افراد زیادی را به چشم می دهند. دریاتور در زیر بهترین کافه هنر های مسکو را به شما معرفی می کند.

با ما همراه باشید تا با این کافه ها آشنا شوید؛

 

بهترین کافه هنرهای مسکو

دیوید ب. کافه (David B. Cafe)

این کافه یکی از سری کافه های زنجیریه ای دیوید بووی  می باشد که در مسکو وجود دارد. دکور این کافه به سبک کلاسیک می باشد. این مکان یکی از بهترین مکان ها می باشد که شما می توانید با دوستان خود ساعاتی را سپری کنید. در این کافه بحث های فراوانی پیرامون هنر و موسیقی میان مشتریان در جریان می باشد. این کافه از ساعت 8 صبح تا 9 شب به مشتریان خود خدمات می دهد.

آدرس: Bolshoi Palashevsky Pereulok 8, Moscow, Russia

کوارتایرا 44 (Kvartira 44)

یکی دیگر از کافه هنرهای شهر مسکو کوارتایرا 44 می باشد که دکوری شبیه اتاق های نشیمن روسی دارد. این کافه صبحانه های بسیار لذیذی نیز در  اختیار مشتریان خود قرار می دهد. این کافه دارای قدمتی 50 ساله می باشد. این کافه تا 12 شب به مهمانان خود سرویس می دهد.

آدرس: Bolshaya Nikitskaya Street 22/2, Moscow, Russia

کافه ملوکو (Moloko)

این کافه 7 روز هفته، 24 ساعت روز و 365 روز سال باز می باشد و در نزدیکی مشهور ترین تئاتر های مسکو قرار دارد. سبک این کافه شبیه معماری های کلاسیک روسیه می باشد. این کافه با دکوری چوبی و منظره ای روبه خیابان های سنگ فرش مکانی بسیار عالی برای عاشقان هنر می باشد. شما می توانید از انواع قهوه های، پنکیک های روسی، بستنی های روسی، دسر های شکلاتی و خوردنی های لذیذ دیگر در این کافه لذت ببرید. البته این نکته را نیز ذکر کنیم که هزینه ی این کافه نسبت به دیگر کافه ها بالاتر می باشد.

آدرس: Bolshaya Dmitrovka Street 7/5, Building 5, Moscow, Russia

کافه پوشکین (Cafe Pushkin)

کافه ای تاریخی در قلب شهر مسکو که 7 روز هفته و 24 ساعت روز باز می باشد. این کافه را می توان مرکز ادبیات و هنر روسیه دانست. کافه پوشکین را می توان مشهور ترین کافه در این لیست دانست. در این مکان انواع صبحانه های روسی و نوشیدنی های گرم و سرد برای مهمانان سرو می شود و همچنین ناهار و شام نیز در اختیار مهمانان خود قرار می دهد. البته این نکته را ذکر کنیم بیشتر شهرت این مکان بابت انواع قهوه هایی می باشد که سرو می کند.

آدرس: Tverskoy Boulevard 26A, Moscow, Russia

منبع: theculturetrip.com