بهترین مکان برای سپری کردن زمانی در کنار دوستان کافی شاپ می باشد. کافی شاپ ها مکانی آرام هستن تا شما بتوانید در آرامش به صحبت بنشینید و نوشیدنی میل کنید. دریاتور در زیر بهترین کافه های شهر سن پترزبورگ روسیه را به شما معرفی می کند.

با ما همراه باشید تا با این کافه ها آشنا شوید؛

 

بهترین کافی شاپ های سن پترزبورگ

Coffee in the Kitchen

این کافه بیش از 10 سال است که توسط دو دوست به مهمانان خود سرویس می دهد. صاحبان این کافه علاوه بر این کافی شاپ دو کافه دیگر نیز دارا می باشند ولی این شعبه از دیگر شعبه های مشهورتر می باشد. دکور این کافه توسط مبلمان های دست ساز لهستانی و دیگر تزیینات آراسته شده است. ساعت کار این کافه دوشنبه تا جمعه 8:30 صبح تا 10 شب می باشد و در روزهای شنبه، یکشنه از ساعت 10 صبح تا 10 شب به مشتریان خود سرویس می دهد.

آدرس: Fontanka River Embankment 17, St Petersburg, Russia

I’m Thankful For Today

این کافه کوچک یکی از صمیمی ترین کافه ها در شهر سن پترزبورگ می باشد. دکور این کافه به این شکل است که یک میز بزرگ در وسط و صندلی ها در اطراف این میز می باشند. این کافه میزی برای رزرو ندارد، این به این معنی می باشد که همواره این کافه مکانی پر رفت و آمد می باشد. این کافه در بیشتر روزهای هفته از ساعت 10 صبح تا 1 نیمه شب به مشتریان خود سرویس می دهد.

آدرس: Gorokhovaya Street 24, St. Petersburg, Russia

The Dreamers

این کافه که دارای یک دکور بسیار زیبا می باشد یکی از متنوع ترین منوها را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. این کافه غذاهای بسیار لذیذی از گوشت خرگوش و اردک را برای مهمانان خود تهیه می کند، همچنین شما می توانید انواع نوشیدنی ها را در این کافه میل کنید. این کافه در بیشتر روز های هفته از 8 صبح تا 2 نیمه شب به مشتران خود سزویس می دهد و در دیگر روزها از 8 صبح تا 11 شب سرویس می دهد.

آدرس: Fontanka River Embankment 11, St. Petersburg, Russia

Café Singer

بیشتر شهرت این مکان بابت مکان تاریخی خود می باشد. این کافه در طبقه بالای یکی از بزرگترین کتاب فروشی های شهر سن پترزبورگ قرار دارد. اگر به دنبال یک مکان کلاسیک برای نوشیدن قهوه می باشید حتماً به این کافه سری بزنید. این کافه در تمام روزهای هفته از 9 صبح تا 11 شب به مشتریان خود سرویس می دهد.

آدس: Nevsky Avenue 28, St. Petersburg, Russia

Surf Coffee

این کافه بیشتر از یک کافه می باشد این کافه مکانی ویژه برای افرادی می باشد که عاشق گردشگری می باشند. مدیران این کافه ابتدا در سال 2010 در یک شهر کوچک شروع به کار کردند سپس کار خود را به دیگر شهر ها نیز انتقال داده اند. شعبه این کافه در سن پترزبورگ در ردیف یهترین کافه های این شهر قرار دارد. شما می توانید یکی از لذیذ ترین قهوه های خود را در این کافه میل کنید. این کافه از دوشنبه تا جمعه 8 صبح تا 11 شب سرویس می دهد و در روزهای شنبه، یکشنبه 11 صبح تا 12 شب به مشتریان خود سرویس می دهد.

آدرس: Gorokhovaya 34, St. Petersburg, Russia

Bonch

فلسفه این کافه بر این اساس است که مشتریان خود را با انواع قهوه آشنا کند. اگر فردی هستید به دنبال تجربه انواع قهوه ها حتماً به این کافه در شهر بروید. دلیل اصلی اینکه این کافه در ردیف برترین کافی شاپ های سن پترزبورگ قرار گرفته است همین تنوع کافه می باشد. ایم مکان روزهای دوشنبه تا جمعه از 8:30 صبح تا 11 شب به مشتریان خود سرویس می دهد و در روزهای شنبه، یکشنبه از ساعت 10 صبح تا 11 شب به مشتریان سرویس می دهد.

آدرس: Bolshaya Morskaya Street 16, St. Petersburg, Russi

 Happiness

مکانی بسیار عالی از نظر موقعیت جغرافیایی، شما می توانید در این مکان قهوه خود را در خیابان درست در مقابل کلیسای جامع اسحاق میل کنید. شاید می توان این مکان را برترین کافه سن پترزبورگ از نظر موقعیت جغرافیایی دانست. این کافه به غیر از روز های یک شنبه در بقیه روزهای هفته از ساعت 9 صبح تا نیمه شب به مشتریان خود سرویس می دهد. 

آدرس: Malaya Morskaya Street 24, St. Petersburg, Russia

منبع: theculturetrip.com