شهر مسکو در روسیه را می توان در ردیف شهرهای گران دانست. رستوران هایی در این شهر مجود دارد که برای یک وعده غذایی باید هزینه بالایی را پرداخت کنید. دریاتور در زیر چند رستوران را به شما معرفی می کند که دارای غذاهایی ارزان ولی با کیفیت بسیار بالا می باشند.

با ما همراه باشید تا با این رستوران ها آشنا شوید؛

 

 

رستوران های مقرون به صرفه در مسکو

1- Fresh

شما در مسکو کمتر می توانید رستوران هایی پیدا کنید که دارای منو غذاهای مخصوص گیاه خواران باشد. بیشتر رستوران های این شهر غذاهای گوشتی را سرو می کنند. این رستوران دارای طیف گسترده ای از غذاهای مخصوص گیاه خواران می باشد. این رستوران علاوه بر منو غذاهای گیاهی دارای منو قوی از غذاهای دیگر نیز می باشد.

آدرس: Bolshaya Dmitrovka, 11

2- Khachapuri / Хачапури

اگر عاشق پنیر های گوناگون می باشید این رستوران مکانی بسیار عالی برای شما می باشد. این رستوران دارای منو غذاهای گرجی نیز می باشد. بیشتر شهرت رستوران خاچاپوری بابت غذاهای گرجستانی آن می باشد. یکی دیگر از ویژگی های این رستوران امکان ورود حیوانات خانگی است.

آدرس: Bolshoy Gnezdnikovsky pereulok, 10

3- U Burcho / У Бурчо

رستوران U Burcho یکی از رستوران هایی می باشد که کباب های بسیار لذیذ گرجی را برای مهمانان سرو می کند. ایر رستوران دارای دو منو بسیار قوی از غذاهای ارمنی و گرجستانی می باشد. 

آدرس: Sadovnicheskaya naberezhnaya, 77, bld. 1

4- Lucky Noodles

یک رستورانی به سبک رستوران های هنگ کنگ. دکوری شیک با میز های کوچک وغذاهای لذیذ. غذاهای این رستوران مانند دکور آن ساده می باشد و از هرگونه تجملات به دور است. 

آدرس:  Petrovka, 20/1 

5- Meat Point

مکانی با دکوری تاریخی و منو از انواع فست فوت ها برای افرادی که به دنبال شور و هیجان می باشند. این مکان با توجه به قیمت پایین و کیفیت غذاهای بالا تبدیل به یک پاتوق محبوب شده است. 

آدرس: Brusov pereulok, 2/14, bld. 10

6- Chito-Ra / Чито-Ра

مکانی بسیار آرام و دنج برای افرادی که به دنبال میل کردن غذا در یک جایی جدید می باشند. این رستوران یک پاتوق برای هنرمندان گرجستانی می باشد که در مسکو زندگی می کنند. منو این رستوران از غذاهای گرجی گرفته شده است.

آدرس: Kazakova 10, bld. 2 

7- The Burger Brothers

رستورانی که شهرت بسیار بالایی بابت برگر های خود دارد. این رستوران کوچک دارای طرفداران بسیاری می باشد، البته رستوران غذاهای محدودی نیز سرو می کند. اگر در مسکو به دنبال یک مکان ویژه برای خوردن صبحانه، ناهار و یا شام هستید حتماً به ای رستوران بروید.

آدرس: 1st Tverskoy-Yamskoy pereulok, 11

8- Lyudi Kak Lyudi / Люди Как Люди

یک کافه کوچک با پنجره های بزرگ و دیوارهای آجری. غذاها و قهوه های این رستوران ارزان می باشد و برای افرادی که هزینه برای آن ها مهم است مکانی مقرون به صرفه می باشد.

آدرس: Solyanskiy Tupik, 1/4 

منبع: www.momondo.co.uk