بسیاری از افراد هستند که به دنبال فعالیتی می باشند که آدرنالین آن ها را بالا ببرد. فصل زمستان با توجه به محدوده هایی که برای این افراد ایجاد می کند ولی فعالیت های جدیدی نیز برای بالا بردن هیجان به وجود می آورد. دریاتور در مطلب زیر قصد دارد فعالیت هایی را در فصل زمستان برای افرادی که به آدرنالین اعتیاد دارند را معرفی کند.

 

فعالیت های زمستانی که آدرنالین شما را بالا می برد

اسکی

اسکی در اطراف یک پیست با شیب کم بسیار خسته کننده می باشد، اگر شما به دنبال یک اسکی پر از هیجان هستید به ارتفاعات فنلاند بروید و یا در میان جنگل ها و صخره ها به اسکی بازی بپردازید.

سورتمه سواری با سگ

یکی از روش های سنتی برای جا به جایی در زمستان های سخت آلاسکا بوده. سورتمه سواری از میان حیات وحش با استرس حمله کردن حیوانات وحشی همواره آدرنالین خون را بالا می برد.

کوه نوردی

یکی از فعالیت های لذت بخش در فصل زمستان کوه نوردی می باشد. البته این فعالیت نسبت به فعالیت های دیگر از هیجان کمتری برخوردار می باشد. پا گذاشتن بر روی برف و راه رفتن بر رو کوه های برفی که ممکن است هر لحظه زیر پای شما خالی شود استرس زا می باشد و آدرنالین شما را بالا می برد.

دوچرخه سواری بر روی برف

شاید بتوان گفت یک فعالیت بسیار مفرح و مهیج دوچرخه سواری بر روی برف می باشد. سر خوردن، زمین خوردن و … با دوچرخه یکی از فعالیت های زمستانی می باشد که بسیار مورد توجه افراد می باشد.

لژسواری

اگر به دنبال هیجان واقعی در زمستان هستید به یکی از پیست های لژسواری بروید. این ورزش زمستان با سرعت بالایی که دارد آدرنالین شما را بسیار بالا می برد.

یخ نوردی

یک ورزش زمستانه بسیار سخت و مهیج. بالا رفتن از کوه ها و صخره های یخی بسیار مشکل می باشد. این ورزش یکی از مشکل ترین ورزش های زمستانی می باشد و هر لحظه ممکن است شما به پایین پرت شوید. هر لحظه این فعالیت با آدرنالین بالا همراه است.

اسنوبرد

تصور پایین آمد از کوه پایه های جنگلی و لایی کشیدن از میان درختان با اسنوبرد بسیار مهیج می باشد. فصل زمستان بدون اسنوبرد برای معتادان به آدرنالین معنی ندارد.

منبع: www.momondo.co.uk