سفر به جزیره های دور افتاده یکی از بهترین سفرهای هر شخصی می باشد. در سراسر دنیا تعداد کمی این شانس را دارند که به جزیره هایی بروند که هر فردی دسترسی به آن ها را ندارد. دریاتور در مطلب زیز قصد دارد 6 جزیره برای سپری کردن تعطیلات به شما معرفی کند. این جزایر در ردیف جزیره های خصوصی قرار دارند و برای هر کسی امکان ورود به این جزیره ها فراهم نیست.

با ما همراه باشید تا با این جزیره های آشنا شوید؛

 

6 جزیره خصوصی برای گذراندن تعطیلات دوستانه

1- ویلا،  سن مارتن (the Villa, St. Martin)

سن کارتین جزیره ایست به مساحت 87 کیلومتر. این ویلا خصوصی در Turtle Thail  قرار دارد. اطراف این ویلی شیک و لوکس پر است از ماسه های سفید. این ویلا دارای 5 اتاق جداگانه با ظرفیت 16 نفر می باشد.  

2- جزیره چمبه، تانزانیا (Chumbe Island Resort, Tanzania)

جزیره ای زیبا در آفریقا قرار دارد. این جزیره دارای یک طبیعت بکر و دست نخورده می باشد. جزیره چمبه هشت مایل از ساحل زنگبار فاصله دارد. یکی از عمده تفریحات این جزیره گردش در میان جنگل ها می باشد و لذت گردش در میان درختان انبوه. شما می توانید لذت رهایی را در این جزیره تجربه کنید.

3- جزیره Toberua، فیجی (Toberua Island, Fiji)

این جواهر کوچک و جذاب در اقیانوس آرام به تصور بسیاری قطعه ای از آسمان بر روی زمین می باشد. این مکان، مکانی بیار عالی برای برگزاری مراسم عروسی و دیگر رویدادها می باشد.  

4- ماتو تترایر، تاهیتی (Motu Tetaraire, Tahiti)

این جزیره 9 هکتار مساحت دارد و امکاناتی لوکس را برای 6 نفر فراهم آورده است. جزیره دارای ساحل شن های سفید می باشد که می توان از گرمای آفتاب سیار لذت برد. این جزیره مکانی مناسب برای افرادی که به دنبال ماجراجویی می باشند است.

5- جزیره وامیزی، موزامبیک (Vamizi Island, Mozambique)

این جزیره دارای یک نوار ساحل مرجانی بسیار زیبا می باشد. این جزیره در اقیانوس هند قرار دارد. یکی از نکات این جزیره تلاش مسئولان آن برای حفاظت از زیست بوم منطقه می باشد. البته امکانات رفاهی بالایی نیز برای غواصی، ماهیگیری و دیگر سرگرمی ها در منطقه وجود دارد.

6- جزیره کوچک پالم، فلوریدا (Little Palm Island, Florida)

فلوریدا دارای ساحل های بسیار زیبا و مناطق تفریحی زیادی می باشد. اما این جزیره کوچک خصوصی یکی از مناطقی می باشد که از آن به عنوان بهشتی بر روی زمین یاد می کنند. این جزیره تنها با یک اسکله کوچک و یا قایق قابل دسترس می باشد. شما می توانید عاشقانه ترین لحظات زندگی خود را در این مکان تجربه کنید.

منبع: vivalifestyleandtravel.com