ماه اول در شروع هر سال را می توان نا آرام ترین ماه برای سفر دانستن. تعطیلات اول هر سال سبب می گردد تا بسیاری شروع به سفر کنند. حال پیدا کردن یک مقصد آرام و عالی بسیار سخت می باشد. دریاتور در این مطلب شما را با بهترین مکان ها برای سفر در ماه ژانویه آشنا می کند.

با ما همراه باشید تا با این مکان ها آشنا شوید؛

 

بهترین مکان ها برای سفر در ماه ژانویه

میامی، فلوریدا (Miami, Florida)

میامی را شهر سحر و جادو می نامند. هتل های ساحلی و سواحل این شهر رویایی در ماه ژانویه یکی از بهترین مکان ها برای گذراندن تعطیلات می باشد. هوای این شهر در فصل زمستان به 20 درجه سانتی گراد می رسد. 

بالی، اندونزی (Bali, Indonesia)

بالی را جزیره خدایان می نامند. این جزیره در فصل زمستان دارای آب و هوایی گرم می باشد و مناسب افرادی که به دنبال یک تعطیلات گرم در فصل زمستان هستند. البته فوران کوه آتشفشان ممکن است پرواز های این منطقه را با اختلال همراه کند. شما می توانید تعطیلات را در هتلی داخل جنگل با تمامی امکانات رفاهی سپری کنید. 

پام اسپرینگز، کالیفرنیا (Palm Springs, California)

شهری بیابانی که بسیاری از صحنه های فیلم های هالیوودی در آن فیلم برداری شده است. این شهر در سالیان اخیر در زمینه گردشگری پیشرفت های بساری کرده و به یک مقصد تعطیلات تبدیل شده است. شهرت بالای این شهر در سالیان اخیر بابت برگزاری شوهای مد می باشد. 

نیکاراگوئه (Nicaragua)

کشوری در آمریکای مرکزی. سواحل خیره کننده این کشور بسیار مورد توجه گردشگران واقع شده است. این کشور دارای آب و هوایی گرم در ماه ژانویه می باشد و به همین دلیل تبدیل به یکی از مکان های سفر در این ماه شده است.

هوکایدو، ژاپن (Hokkaido, Japan)

هوکایدا دومین جزیره بزرگ ژاپن می باشد. این جزیره در ماه ژانویه پوشیده از برف است. پیست های اسکی این منطقه در ماه ژانویه بسیار مورد توجه گردشگران قرار می گیرد. 

جمهوری دومینیکن (Dominican Republic)

کشوری در دریای کارائیب با ساحل هایی پر زرق و برق. این کشور شهرت خوبی نیز در میان گلف بازان دارد. دومینیکن بخش خاوری جزیره هیسپانیولا می‌باشد و بخش باختری آن کشور هائیتی است.

آدلاید، استرالیا (Adelaide, Australia)

همواره این شهر در استرالیا زیر سایه ملبورن و سیدنی بوده، ولی در سالیان اخیر آدلاید با داشتن باغ های رویایی و معماری های زیبا میزبان گردشگران بسیاری بوده است. این شهر در ماه ژانویه دارای آب و هوایی گرم بوده. در ماه ژانویه این شهر میزبان مسابقات تنیس جهانی بوده. 

جایپور، هند (Jaipur, India)

معروف به شهر صورتی می باشد و از تاریخی ترین شهر های هند است. در ماه ژانویه جشنواره ادبیات برگزار می گردد و از سراسر دنیا ادیبان در این مراسم شرکت می کنند. این شهر را از دو نظر مشهور می باشد، یکی بابت آثار تاریخی و دیگری برای غذاهای لذیذ و متنوع آن. 

گوادالاخارا، مکزیک (Guadalajara, Mexico)

شاید نتوان شهری را در دنیا پیدا کرد که به اندازه گوادالاخارا دارای نقاشی های فانتزی و موزه های دیدنی باشد. ژانویه این شهر گرم می باشد و دارای آب و هوایی مطلوب برای گذراندن تعطیلات زمستانی می باشد.

کاستاریکا (Costa Rica)

یکی دیگر از مناطقی که در فصل زمستان دارای آب و هوای گرم می باشد کاستاریکا است. در ماه ژانویه سال گذشته 19 ویلای جدید برای گردشگران ساخته شده است. 

منبع: www.travelandleisure.com