بسیاری از افراد می باشند که به دنبال یک جای دنج برای نوشیدن قهوه می باشند. این افراد دوست ندارند در هنگامی که با آسایش نشسته اند افرادی از بیرون که در حال عبور می باشند آن ها را تماشا کنند. دریاتور در زیر برای افرادی که دوست دارند در یک جای مخفی در پاریس قهوه و شیرینی میل کنند مکان هایی را معرفی کند.

با ما همراه باشید تا با این مکان ها آشنا شوید؛

 

بهترین کافه های مخفی در پاریس

Café Oberkampf

این کافه یکی از جالب ترین آدرس ها را در اختیار دارد. این کافه علاوه بر سرو انواع قهوه ها برای مشتران خود یک وعده غذایی را نیز در اختیار قرار می دهد. این کافه در بیشتر روزهای هفته از 8:30 صبح تا 4:30 بعد از ظهر به مشتریان خود سرویس می دهد و در آخر هفته ها از ساعت 9:30 تا 4:30 سرویس می دهد.

آدرس: 3 Rue Neuve Popincourt, 75011 Paris, France

Blackburn

با دیدن این کافه از دور یک فضایی سرد در تصور شما به وجو می آید ولی وقتی وارد آن می شود از فضای داخلی آن لذت می برید. این کافه دارای شهرت بسیار خوبی در میانه کافه های شهر پاریس دارا می باشد و شیرینی های لذیذی نیز در اختیار مهمانان خود قرار می دهد. این کافه از روزهای دوشنبه تا جمعه از ساعت 9 صبح تا 6 بعد از ظهر سرویس می دهد و در روزهای شنبه یکشنبه از ساعت 10 صبح تا 7 بعد از ظهر باز می باشد.

آدرس: 52 Rue du Faubourg Saint-Martin, 75010 Paris, France

Le Barbouquin

این کافه در محله Belleville قرار دارد که یکی از جالب ترین محله های پاریس می باشد. بخشی از کافه دنج کتابخانه و کتاب فروشی می باشد. این کافه مکانی بسیار عالی برای جمع های دوستانه می باشد. کافه در روز های دوشنبه تا جمعه از ساعت 9صبح تا 7 بعد از ظهر و در روزهای شنبه و یکشنه از ساعت 10 صبح تا 8 شب به مهمانان خود سرویس می دهد. 

آدرس: 1 Rue Denoyez, 75020 Paris, France

La Caféothèque

این کافه در دهه گذشته تاسیس شده و در میان مردم محلی از شهرت بسیار خوبی برخوردار است. در این کافه آموزش های نیز برای تهیه قهوه برگزار می گردد. این کافه در روزهای دوشنبه تا جمعه از ساعت 8:30 صبح تا 7:30 بعد از ظهر و در روز های شنبه و یکشنبه از ساعت 10 صبح تا 7:30 به مشتریان خود سرویس می دهد.

آدرس: 52 Rue de l’Hôtel de ville, 75004 Paris, France

منبع: theculturetrip.com