در دنیا یک سری مکان ها و مناطقی وجود دارد که دارای زیبایی های منحصربه فردی هستند. مکان هایی که هر بیننده ای را مبهوت می کند و بیننده دوست دارد ساعت ها به تماشای این مناظر بنشیند. دریاتور در مطلب زیر قصد دارد زیباترین مکان ها را در سال 2017 به شما معرفی کند.

با ما همراه باشید؛

 

زیباترین مکان های دنیا در سال 2017

مسیرهای پیاده روی در نروژ

گشت و گذار در ارتفاعات و دامنه های نروژ شما را به با مناظری رو به رو می کند که در کمتر جای ممکن می توان دید. هر یک از این مکان ها منظره ای جدید را در اختیار شما قرار می دهد. اگر با خود یک دوربین عکاسی به همراه داشته باشید می توانید مناظزی را ثبت کنید که در هیچ جای جهان قابل دیدن نمی باشد.

جزایر فارو

جزایری هجده گانه که به صورت منطقه ای خود گردان که در دانمارک قرار دارد. این جزایر را جادویی در اقیانوس اطلس می نامند. در این مکان ها به تماشای صخرهای های شگفت انگیز و آبشارهای جادویی بروید. مردم این سرزمین بسیار مهمان نواز می باشند و از گردشگران به خوبی پذیرایی می کنند.

دریاچه ژنو در سوئیس

دریاچه ای که در دو کشور سوئیس و فرانسه قرار دارد. این دریاچه با دیدی بسیار زیبا از کوه های آلپ و حیات وحش بسیار ناب شما را به بازدید بیشتر ترغیب می کند. شهرت اصلی این منطقه بابت مناظر بی نظیر و فرهنگ منطقه می باشد. این مقصد دارای آب و هوای دلپذیر و سبک زندگی است که گردشگران را از سراسر جهان جذب می کند.

هتل گرند در جزیره مکینا، میشیگان

هدف از تعطیلات چیست؟ رفتن به مکانی که دور از هر گونه شلوغی و استرس باشد. هتل گرند تاریخی در جزیره مکینا میشیگان، جایی مناسب برای انجام این کار را فراهم می کند که با محیط های قدیمی و جذاب یکی از بهترین و زیباترین مناطق جهان برای آرامش می باشد.

لوکزامبورگ

کشوری کوچک در شمال اروپا، به پایتختی لوکزامبورگ. میدان های جادویی پایتخت، ساختمان ها و بناهای تاریخی، خیابان های جذاب و غذاهای لذیذ همه و همه معیارهای یک منطقه گردشگری رویایی می باشد. اگر امکان آن را دارید حتماً و حتماً حداقل یک روز را برای تماشای زیبایی های این شهر وقت بگذارید. 

ویکتوریا، B.C

بسیاری از مسافرانی که به ونکوور سفر می کنند از این منطقه رویایی حتماً بازدید می کنند. مکانی رویایی با منظره هایی زیبا که می توان تمام رنگ ها را در آن تماشا کنید.

مجمع الجزایر میانمار

افرادی که به دنبال یک مکان فانتزی با طبیعتی بکر می باشند ختماً به این مکان سفر کنند تا از زیبایی های بی نظیر آن لذت ببرند. 

منبع: www.10best.com