همواره یکی از رویایی ترین لحظات پیاده روی در بین درختان می باشد. برخی از درختان به گونه ای به هم متصل می گردند که اینجاد یک تونل می کنند. دریاتور در مقاله ای زیر تونل هایی از درختان را به شما معرفی می کند که مکان هایی بسیار رویایی و زیبایی می باشند.

با ما همراه باشید تا با این تونل های درختی آشنا شوید؛

 

زیباترین تونل های درختی دنیا

1- کاماس واشنگتون (Camas, Wash)

یک شهرستان در کلارک کانتی، واشنگتن، این شهرستان دارای ساحلی بسیار زیبانیز می باشد. این خیابان که در کنار روز کامبیا قرار دارد در زمان بارش برف بسیار رویایی و دلربا می باشد.

2- هوکایدو، ژاپن (Hokkaido, Japan)

هوکایدو دومین جزیره بزرگ کشور ژاپن می باشد. درختانی که با نام درختان آتش مشهور هستند تونلی را به وجود آورده اند که مکانی بسیار رمانتیک برای پیاده روی می باشد.

3- جیواسکیلا، فنلاند (Jyväskylä, Finland)

قایق خود را در داخل آب بیاندازید و در داخل جنگل افسانه به قایق سواری بپردازید. یکی از بهترین فصل ها برای قایق سواری در داخل این جنگل فصل زمستان می باشد که اطراف آن را برف گرفته است.

4- هلناکر، انگلستان (Halnaker, England)

روستایی در منطقه چیچستر انگلستان که در غرب انگلستان قرار دارد. این دروازه ی رویایی در جاده A285 و تنها 5 کیلومتر با شهر چیچستر فاصله دارد. پیاده به سمت کارخانه آسیاب هلناکر بروید و از منظره ی زیبای این تونل درختی لذت ببرید.

5- استرانوکوم، ایرلند شمالی (Stranocum, Northern Ireland)

یک روستای کوچک در ایرلند شمالی که هر ساله میزبان گردشگرانی از سراسر دنیا می باشد. این تونل درختی در میان مردم محلی به Dark Hedges مشهور می باشد. 

6- اینورنس، کالیفرنیا (Inverness, Calif)

این شهر در ساحل غربی کالیفرنیا قرار دارد. این درختان سر به فلک کشیده به طور طبیعی تونلی را در ساحل Point Reyes به وجود آورده اند.

7- کلوان، اوکراین (Klevan, Ukraine)

یک زیستگاه بکر در استان ریونه اوکراین که محلی بسیار زیبا می باشد. این گذرگاه سبز به تونل عشق معروف می باشد. ظاهر تونل بسیار عاشقانه می باشد و هر بیننده ای را به خود جذب می کند.

8- لوکا، ایتالیا (Lucca, Italy)

لوکا روستایی در ناحیه توسکانی می باشد. این روستا (شهر کوچک) در کنار رودخانه سرکیو قرار دارد. شهر این روستا بیشتر بابت دیوار های دفاعی و تونل های درختی آن می باشد که فضایی راز آلود را ایجاد کرده اند.

9- ونلو، هلند (Venlo, Netherlands)

شهری در جنوب شرقی هلند در مرز آلمان. این گذرگاه بیشتر در فصل زمستان شهرت دارد که فضایی فریبنده را ایجاد می کند.

10- کپنهاگ (Copenhagen) 

تونل درختی آخری که در این مطلب به شما معرفی می کنیم تونل کپنهاگ می باشد. شما در روزها می توانید این مسیر جادویی را پیاده سپری کنید.

منبع: www.10best.com