سفر در زمستان همواره ویژگی های خاص خود را دارد. شما می توانید در زمستان با هزینه های کمتری به سفر بروید. دریاتور در زیر قصد دارد مقاصدی را به شما معرفی کند که مناسب عاشقانی است که دوست دارند در زمستان سفر کنند.

با ما همراه باشید تا با این مقاصد سفر زمستانی آشنا شوید؛

 

 رمانتیک ترین مقاصد سفر زمستانی

کبک، کانادا (Quebec City, Canada)

تپه های برفی شهر کبک که مشرف به رودخانه سنت لارنس بهترین مکان برای گذراندن لحظات رمانتیک می باشد. گردش در میان آثار تاریخی این شهر و قدم زدن بر روی برف و رفتن در کافه ای برای هر عاشقی لذت بخش می باشد.

ایستریا، کرواسی (Istria, Croatia)

یک منطقه جذاب در کرواسی با ساحل و تپه های جذاب. لذت بردن از هوای ساحلی تازه یا پیاده روی در خیابان های سنگفرش لحظات رمانتیکی را به وجود می آورد. این مقصد مناسب افرادی می باشد که به دنبال یک مکان رمانتیک و آرام می باشند. رستوران ها با منظره هایی رویایی یکی از بهترین مکان برای دور بودن از سرمای هوا و تماشای زمستان می باشند.

هوکایدو، ژاپن (Hokkaido, Japan)

شمالی ترین جزیره ژاپن با دارا بودن چشمه های آب گرم در میان گردشگران از شهرت بسیار خوبی برخوردار است. در حالی که در گرمای چشمه های آب گرم استراحت می کنید، سکوت چشم انداز پر از برف را می بینید.

چراغ شمالی در فنلاند (Northern Lights in Finland)

تماشای نورهای شمالی در زمستان از داخل یک اتاق شیشه ای برای هر عاشقی بسیار لحظه ی رمانتیکی می باشد. رفتن در داخل جنگل های برفی به طور قطع یکی از به یادماندنی ترین لحظات را برای شما به وجو می آورد.

پراگ، جمهوری چک (Prague, Czech Republic)

شگفت انگیز ترین تعطیلات عاشقانه در زمستان را در پراگ تجربه کنید. قلعه برفی پراگ و معماری تاریخی این شهر یکی از زیباترین نقاط دنیا در فصل زمستان می باشد. گالری های هنری، موزه های غیر عادی، چای و قهوه خانه ها و رستوران ها همه و همه برای یک زوج عاشق بسیار جذاب است. 

پاتاگونیا، آمریکای جنوبی (Patagonia, South America) 

بخش بزرگی از آمریکای جنوبی که در بر گیرنده جنوبی آرژانتین و شیلی. منطقه کوهستانی پر از دشت ها و چمنزارها. اگر به دنبال یک مقصد گرم در زمستان برای گذراندن تعطیلات رمانتیک هستید به این مکان سفر کنید.

تارمینا سیسیل (Taormina, Sicily)

اگر می خواهید از منظره های برفی لذت ببرید و همچنین تعطیلات خود را در گرما سپری کنید به این منطقه در سیسیل بروید. یک تعطیلات عاشقانه برای دوست داران خورشید در فصل زمستان. شما می توانید در این مکان به تماشای کوه های برفی بنشینید و از گرمای هوا لذت ببرید.

گیسبورن، نیوزیلند (Gisborne, New Zealand)

گیسبورن در ساحل شرقی نیوزیلند در اقیانوس آرام. این اولین مکان برای دیدن سپیده دم می باشد. تماشای سپیده دم برای هر فردی یکی از رمانتیک ترین لحظات می باشد. احساس اینکه شما اولین افراد هستید که طلوع خورشید را در دنیا تماشا می کنید بسیار لذت بخش می باشد. 

منیع: ecophiles.com