بعد از تعطیلات شلوغ ژانویه نوبت به افرادی رسیده که به دنبال تعطیلاتی آرام و ارزان می باشند. زیرا به طور عمده بیشتر مکان های تفریحی بعد از تعطیلات قیمت های خود را کاهش می دهند. از آنحایی که فوریه هنوز یک ماه سر زمستانی می باشد انتخاب مقصد سفر مشکل می باشد. دریاتور در زیر قصد دارد مقاصدی را به شما خوانندگان محترم معرفی کند که در ماه فوریه برای سفر مناسب می باشند.

با ما همراه باشید تا با این مکان ها آشنا شوید؛

 

بهترین مکان برای سفر در ماه فوریه

1- هونولولو، هاوایی (Honolulu, Hawaii)

هونولولو همواره برای سواحل آرام خود مشهور می باشد ولی در ماه فوریه ساحل این منطقه کمی طوفانی می باشد و امواج شدیدی به پهنه ساحل برخورد می کند. هر ساله در ماه فوریه گردشگران برای تماشای نهنگ های آبی به این منطقه سفر می کنند. یکی از دلایلی که این ماه برای سفر به هونولولو انتخاب شده خلوت بودن فضای شهر می باشد که برای عکس برداری زمان بسیار خوبی می باشد.

2- شهر سنگاپور، سنگاپور (Singapore City, Singapore )

فوریه را فصل سفر به سنگاپور می نامند. این شهر در ماه فوریه میزبان چینی های بسیاری برای سال نو چینی می باشد که تاریخ آن 16 فوریه است. شهر پر می شود از فانوس ها که نمادی از جشن سال نو چینی است. 

3- تاسمانی، استرالیا (Tasmania, Australia)

جزیره ای در جنوب شرقی استرالیا. ۴۰٪ از زمین‌های تاسمانی رسماً حفاظت‌شده، پارک ملی و میراث جهانی می باشد که این خود سبب می گردد گردشگران برای تماشای این سرزمین بروند. فوریه در استرالیا فصل تابستان می باشد و به همین سبب اگر به دنبال مقصدی گرم برای زمستان خود می باشد به تاسمانی سفر کنید. گردشگران می توانند به جنگل های بارانی بروند و یا در ساحل تاسمانی به استراحت بنشینند.

4- دبی (Dubai)

شاید بتوان گفت بهترین زمان سفر به دبی ماه فوریه می باشد. گردشگران می توانند در ساحل های بی نظیر این شهر به دور از گرمای شدید تابستان به استراحت بنشینند و یا به گردش در شهر و استفاده از خدمات لوکس دبی بروند.

5- لوس کابوس، مکزیک (Los Cabos, Mexico)

منطقه‌ای توریستی و خوش آب و هوا در ایالت باحا کالیفرنیا سور در کشور مکزیک. یک مقصد گردشگری گرم برای فرار از سرما برای آمریکایی ها. شهری ساحلی که با ساختمان هایی مربوط به دوره استعمار و گالری های هنر. شما می توانید در این ساحل انواع سرگرمی ها را تجربه کنید.

6- بیور کریک، کلرادو (Beaver Creek, Colorado)

اگر به دنبال اسکی هستید به بیور کریک بروید. این شهر کوهستانی کوچک در ماه فوریه میزبان اسکی بازان بسیاری می باشد. این شهر از دهه 1990 مورد توجه گردشگران بسیاری برای ورزش های زمستانی قرار گرفته است.

7- سیسیل، ایتالیا (Sicily, Italy)

ناحیه خودموختار در ایتالیا، این جزیره بزرگترین جزیره در دریای مدیترانه می باشد. این ناحیه در ماه فوریه پر است از لیمو و پرتقال. دمای هوا در این فصل معتدل می باشد. ویلا ها، هتل های لوکس و … میزبان گردشگرانی می باشد که به دنبال تعطیلاتی آرام و لوکس می باشند. در این فصل جشن ها بسیاری در سیسیل برگزار می گردد.

8- قبرس (Cyprus)

جزیره ای در شرق دریای مدیترانه. یکی دیگر از مقاصد آفتابی در در ماه فوریه قبرس می باشد. اواسط زمستان بهترین فصل سفر به این کشور می باشد. سواحل لوکس این منطقه در ماه فوریه میزبان گردشگران بسیاری می باشد. به طور میانگین این کشور 320 روز آفتابی در طول سال را دارا می باشد. 

9- کی وست، فلوریدا (Key West, Florida)

جزیرهٔ کی وست، در شهرستان مونرو ایالت فلوریدا قرار دارد. تعادل کامل از آسمان، آب و هوای آرام و آفتاب برای تعطیلات آخر هفته. این مقصد یکی از مکان هایی برای تعطیلات ارنست همینگوی بوده. ساحل پر زرق و برق این جزیره در ماه فوریه میزبان مسافران بسیاری می باشد و هتل های لوکس کی وست نیز تمام امکانات خود را در اختیار گردشگران قرار می دهند.

10- نیواورلئان،لوئیزیانا (New Orleans, Louisiana)

شهر بر کرانه رود میسی‌سیپی واقع شده و از بندرهای مهم ایالات متحده آمریکا محسوب می‌شود. در 13 فوریه در این شهر فستیوال سالیانه برگزار می گردد. این جشنواره شامل جشنواره رقص، موسیقی، اپرا، باله و … می باشد. 

منبع: www.travelandleisure.com