شرکت های سازنده جت های خصوصی (Gulfstream، Bombardier و Embraer) هر روزه در حال ارائه جدیدترین جت های شخصی خود می باشند. این جت ها تلفیقی از خدمات لوکس و تکنولوژی می باشند. هزینه این جت ها از ده ها میلیون دلار تا صدها میلیون دلار است. دریاتور در مطلب زیر قصد دارد این جت های لوکس شخصی را به شما معرفی کند.

با ما همراه باشید؛

 

لوکسترین جت های شخصی در جهان

7- Boeing 747-8 Intercontinental BBJ

هیچ چیز را نمی توان با این بوئینگ لوکس مقایسه کرد. این بوئینگ به ملکه آسمان مشهور است. هزینه ملکه آسمان 403 میلیون دلار می باشد. فضای داخلی این بوئینگ لوکس 4800 فوت مربع است. این جت شخصی دارای یک اتاق ناهار خوری جداگانه می باشد.

6- Boeing 787-8 BBJ

یک هواپیمای بسیار مدرن که هزینه ای در حدود 224 میلیون دلار دارد. در سال 2016 گروه HNA در حدود 100 میلیون دلار هزینه کردند تا این هواپیما تبدیل به یک جت شخصی شود. این هواپیما تماماً با مواد کربنی ساخته شده است. فضای داخلی این جت پیشرفته 2400 فوت مربع می باشد که می توان 40 نفر با آن جا به جا شوند.

5- Airbus ACJ319Neo

این جت شخصی نسخه تجاری هواپیمای ایرباس A319neo می باشد. این هواپیما قبل از نصب وسایل سفارشی هزینه ای 101 میلیون دلاری دارد. یکی از ویژگی های این جت لوکس و پیشرفته طی مسافت 7800 مایل بدون توقف می باشد، یعنی می تواند مسافت بین لس آنجلس و ژنو را بدون توقف طی کند.

4-  Embraer Lineage 1000E

این هواپیما اولین هواپیمای تبدیل شده است، این جت بر پایه هواپیمای منطقه‌ای امبرائر E190 توسعه پیدا کرده. قیمت این جت شخصی 53 میلیون دلار می باشد.

3- Bombardier Global 7000

این هواپیما به عنوان یک جت شخصی لوکس قدرت پروازهای طولانی را دارا می باشد. قیمت این جت شخصی 73 میلیون دلار است. این جت قدرت پروازی به مسافت 8500 مایل را بدون توقف دارد و به همین دلیل دارای اتاق خوابی شیک و راحت نیز می باشد.

2- Gulfstream G650ER

این جت 66.5 میلیون دلاری را می توان شیک ترین و لوکس ترین جت شخصی دانست. این جت بسیار شیک قدرت عبور از روی اقیانوس آرام را دارد، یعنی می تواند مسیر 7500 مایل را بدون توقف سپری کند. داخل این جت با چرم های بسیار شیک تزیین شده است.

1- Gulfstream G500

شاید تعجب کنید که ردیف اول ای لیست را یک جت شخصی 44 میلیون دلاری در اختیار دارد. تمامی امکانات و طراحی های این جت با توجه به نیازهای مشتری طراحی شده و از جدید ترین امکانات روز دنیا برخوردار است. 

منبع: uk.businessinsider.com