فصل بهار همواره در سراسر دنیا از محبوبیت بالایی برای گردش برخوردار بوده است. بهار فصل زایش و سرزندگی است، فصلی که قدم زدن در طبیعت بسیار دلپذیر می باشد. دریاتور در زیر قصد دارد بهترین مکان های اروپا را برای پیاده روی بهاری به شما خوانندگان گرامی معرفی کند.

با ما همراه باشید تا با این مکان ها آشنا شوید؛

 

بهترین مکان های اروپا برای یک پیاده روی بهاری

زیلترال، اتریش (Zillertal, Austria)

اتریش یکی از زیباترین مکان های دنیا می باشد که هر ساله گردشگران زیادی را به خود جلب می کند. زیلترال یکی از شهرستان های این کشور است که رودخانه Ziller آن را احاطه کرده است. این مکان 1400 کیلومتر مسیر پیاده روی از میان کوه ها را دارا می باشد که از میان روستا ها و کوه ها گذر می کند.

دریاچه بوهینج، اسلوونی (Lake Bohinj, Slovenia)

دریاچه ای به مساحت 318 هکتار که بزرگترین دریاچه اسلوونی می باشد. اغلب گردشگران در سفر به اسلوونی این جاذبه را نادیده می گیرند. این دریاچه در وسط پارک ملی Triglav قرار دارد. 

گودال مونت ربی، کاتالونیا، اسپانیا (Mont-Rebei Gorge, Catalonia, Spain)

پیاده سفر کردن به این مکان کمی مشکل می باشد ولی بسیار جذاب است. این پیاده روی 4 کیلومتری می تواند یکی از خاطره انگیز ترین لحظات زندگی شما باشد. البته برای افرادی که قصد پیاده روی ندارند وسایل نقلیه نیز قرار داده شده است. 

پارک ملی برشتسگادن، آلمان (Berchtesgaden National Park, Germany)

دوستداران پیاده روی در آلمان هر ساله در فصل بهار به این مکان در شرق آلمان می روند. شما می توانید در این مسیر به تماشای کوه آلپ و دیگر مناظر زیبای منطقه بروید. به دلیل اینکه این پارک ملی حفاظت شده می باشد تنها وسایل نقلیه خاصی در آنجا قرار داده شده که افرا تنها می توانند از آن ها استفاده کنند.

کوههای رتزات، رومانی (Retezat Mountains, Romania)

این کوه ها یکی از زیباترین مکان های روی زمین می باشند. پیاده روی در کنار دره های این کوه ها حس بسیار رویایی را در شما به وجود می آورند. در زمان پیاده روی به داخل غارهای آهکی بروید تا تاریخ از سرزمین را بیشتر بشناسید.

راه وست هایلند اسکاتلند (West Highland Way, Scotland)

پیاده روی بسیار طولانی که در میان مردم محلی از محبوبیت بالایی برخوردار است. این مکان در فصل بهار بسیار دلربا می شود که هر فردی را به خود جلب می کند. البته اتوبوی هایی نیز در طول مسیر نیز قرار دارد تا افرادی که دوست دارن به تماشای این مکان زیبا بروند ولی توان پیاده روی ندارند دچار مشکل نشوند.

گذر ار پرینیز، فرانسه (Pyrenees Traverse, France)

پیاده روی در میان کوه های هم مرز با اسپانیا که روزها به طول می انجامد همیشه برای بسیاری از مردم جذاب بوده. این مسیر یکی از رویایی ترین مسیر های پیاده روی در اروپا می باشد. طول این مسیر 900 کیلومتر می باشد.

منبع: ecophiles.com