کافه ها در شهر وین نقش برجسته ای در شکل گیری فرهنگ وین داشته ایند. این کافه ها مرکز گردهمایی نویسندگان،فیلسوفان، نقاشان و دیگر هنرمندان اتریشی بوده اند. دریاتور در مطلب زیر قصد دارد بهترین کافه های شهر وین در اتریش را به شما معرفی کند.

با ما همراه باشید تا این کافه ها را بشناسید؛

بهترین کافه ها در شهر وین

کافه شوارتزنبرگ (CAFÉ SCHWARZENBERG)

این کافه یکی از قدیمی ترین کافه های شهر وین است. این کافه کمتر میزبان نویسندگان و هنرمندان بوده و بیشتر میزبان بازرگانان و دیگر اغشار بوده است. در این کافه علاوه بر شیرینی های دلپذیر و نوشیدنی های گرم یک منو غذاهای اتریشی نیز در اختیار مهمانان قرار می گیرد. اگر دنبال یک مکان برای تجربه قهوه و غذای سنتی اتریشی هستید حتماً به این مکان بروید.

آدرس: 17 Kärntner Ring , 101, Vienna, Austria

سیسموند کافه/بار (SÜSSMUND KAFFEEBAR)

این کافه در سال 2014 افتتاح شد ولی در مدت کوتاهی مشتریان زیادی را به خود جذب کرد. این کافه در اداره پست قدیم کار خود را شروع کرد. این مکان با امکانات مدرن و دکوری شیک همواره میزبان گردشگران بسیاری بوده.

آدرس: 2 Schlossstraße , 1010, Vienna, Austria

CAFÉ PRÜCKEL 

کافه ای با گذشته ای 100 ساله که از سال 2011 در لیست میراث فرهنگی یونسکو قرار گرفته. این کافه نمادی از جنبش های گوناگونی در وین می باشد.

آدرس: 24 Stubenring , 1010, Vienna, Austria

کافه سنترال (CAFÉ CENTRAL)

کافه سنترال در سال 1876 درهای خود را باز کرد، که در سبک تاریخی رمانتیک ساخته شده است. این کافه دارای معماری قدیمی می باشد. این کافه مکانی برای بزرگانی همچون لئو تروتسکی، آرتور اسنیتزلر، زیگموند فروید و هوگو ون هوفنستال بوده. کافه سنترال از شهرت ادبی بالایی در میان مردم وین دارد. پس از جنگ جهانی دوم، کافه مرکزی به مدت تقریبا چهار دهه بسته شد، اما در سال 1986 بازسازی و باز شد. هیچ چیزی از اصالت، جذابیت و سبک آن از دست نرفته است و از مهمانان خود با غذاهای سنتی اتریشی پذیرایی می کند.

آدرس: 14 Herrengasse, Innere Stadt Wien, 1010, Austria

کافه بالتازار (BALTHASAR)

این کافه تنها روی هنر قهوه تمرکز دارد. طراحی داخلی این کافه با ظزافت و زیبایی بالایی طراحی شده است.

آدرس: 38 Praterstraße , 1020, Vienna, Austria

کافی شاپ قدیمی (KAFFEE ALT WIEN)

کافی شاپ قدیمی (آلمانی) از سال 1936 شروع به کار کرده. مهمانان می توانند از بهترین قهوه ها و غذاهای سنتی اتریشی در قلب وین لذت ببرند. این کافه گردشگران، دانشجویان و مردم محلی را به خود جذب می کند. شاید بتوان گفت بهترین مکان برای عشاق در وین است

آدرس: 9 Bäckerstraße, Innere Stadt Wien, 1010, Austria

کافه کلاینس (KLEINES CAFÉ)

این کافه مکانی برای افراد کم درآمد می باشد. البته این نکته را ذکر کنیم بسیار بالا می باشد. این کافه کوچک در منطقه بسیار آرام قرار دارد. هنگامی که در این کافه هستید خود را به دور از جنون دنیا می بینید.

آدرس: 3 Franziskanerplatz, Vienna, 1010, Austria

منبع: theculturetrip.com