همه جای دنیا افرادی هستند که عاشق رانندگی و زدن به دل جاده می باشند. آمریکا به دلیل داشتن وسعتی بالا دارای جاده هایی بسیاری نیز می باشد، در بین این جاده ها تعدادی دارای منظره های ویژه ای هستند، این نکته را نیز ذکر کنیم جاده مناسب رانندگی است که دارای ترافیک نباشد. دریاتور در زیر تعدادی از جاده های آمریکا را برای شما قرار داده است که آروزی هر راننده می باشد که در این جاده ها رانندگی کنند، این جاده ها دارای مناظری ویژه می باشند و همچنین فاقد ترافیک.

با ما همراه باشید تا با این جاده ها در آمریکا آشنا شوید؛

 

۱۰ جاده در آمریکا که باید در آن ها رانندگی کرد

۱- Dalton Highway, Alaska

۴۱۴ مایل مسیر در طول بیابان ها، جنگل های بومی و بزرگراه ها. 

۲- U.S. Route 50, Utah

جاده ای ۳۰۰۰ مایلی در امتداد کالیفرنیا، نوادا و یوتا. در طول این مسیر شما پارک های ملی، دریاچه و بیابان را خواهید دید. این جاده نه تنها سفر جاده ای فوق العاده است، بلکه یک ماجراجویی عالی نیز محسوب می گردد.

۳- Old Canada Road, Maine

۱۵۷ مایل در مرز کبک که به بینگام،مین نزدیک است. در پایان تابستان و اوایل پاییز شما می توانید ترکیب رنگ فوق العاده ای را در این جاده ببینید.

۴- U.S. Route 160, Arizona

جاده ای ۲۵۶ مایلی در آریزونا. می توان این جاده را آرام ترین و بی سروصدا ترین جاده دانست که دل صخره ها و شن های روان عبور می کند.

۵- State Route 139, California

جاده ای در کالیفرنیا به طول ۱۴۳ مایل که از شمال غرب آریکا عبور می کند. می توان گفت یکی از ایده ال ترین مسیر های برای رانندگان می باشد.

۶- State Route 90003, Virginia

۲۳ مایلی جیمزتاون، ویرجینیا. در کنار این جاده درختان، خانه های آجر قرمز، پل های قدیمی و رودخانه ها را مشاهده خواهید کرد. این جاده برای رانندگی در تابستان عالی می باشد ولی اوج زیبایی این جاده در فصل پاییز می باشد.

۷- U.S. Route 65, Louisiana

شما می توانید ۱۰۱ مایل در اطراف لوئیزیانا بروید و از مناظر بی نظیر آن اذت ببرید.

۸- U.S. Route 212, Wyoming

شما می توانید ۳۵ مایل در طول مسیر دریاچه Beartooth، کوه های Absaroka و جنگل های fossil بروید. این جاده در طول زمستان تقریباً به دلیل بارش برف سنگین مصدود می باشد.

۹- U.S. Route 2, New Hampshire

۳۵ مایل در نیوهمپشایر. در این جاده شما قادر به تماشای کوه های زیبا می روید.

۱۰- State Route 32, Pennsylvania

۴۱ کیلومتر در پنسیلوانیا، در کنار رودخانه با منظره ای ویژه. مردم محلی این جاده را جاده رودخانه می نامند. این جاده ای عالی برای افرادی است که از فشار و شلوغی نیویورک و فیلادلفیا فرار می کنند.

منبع: www.10best.com