همواره یکی از بهترین مکان های توریستی ساحل های دنیا، کلاب های ساحلی منطقه می باشند. افراد در این کلاب ها دور هم جمع می شوند و مشغول جشن و شادی می شوند. کلاب های ساحلی همواره مورد توجه بسیاری از گردشگران و افراد محلی قرار می گیرند. دریاتور در مطلب زیر قصد دارد برترین کلاب های ساحلی دنیا را به شما معرفی کند.

با ما همراه باشید تا با این کلاب ها آشنا شوید؛

 

بهترین کلاب های ساحلی دنیا

1- فیجی (کلاب MALAMALA)

کلابی جدید در یک جزیره خصوصی در فیجی. زمانی که شما از قایق پیاده می شوبد رو به روی شما استخری بزرگ با وسایل سرگرمی مواجهه می شوید.

2- مکزیک (کلاب MISTURA)

در سال های اخیر ساحل زیبای Tulum مکانی بسیار دوست داشتنی برای علاقه مندان به دریا بوده است. این کلاب ساحلی که در این ساحل قرار دارد مکانی رویایی برای افرادی می باشد که به دنبال هیجان هستند.

3- کرواسی (کلاب CARPE DIEM BEACH)

خط ساحلی کرواسی دارای چندین کلاب ساحلی می باشد که کلاب CARPE DIEM BEACH مشهورترین آن ها می باشد. شما می توانید با یک تاکسی آبی و یا قایق شخصی خود وارد این کلاب شوید و از سرگرمی هایی که برای شما فراهم شده است لذت ببرید.

4- بالی (کلاب KU DE TA)

معروف ترین کلاب ساحلی بالی با انواع خوراکی ها و نوشیدنی ها که مکانی بسیار عالی برای خالی کردن انرژی می باشد. بسیاری از DJ های مشهور در زمان هایی خاص به این کلاب می آیند.

5- یونان (کلاب ساحلی JACKIE O)

کلابی در یک جزیره یونانی در کنار رشته کلاب های ساحلی که مشهور ترین آن ها می باشد. به عقیده بسیاری غروب آفتاب بهترین زمان برای رفتن به این کلاب ساحلی می باشد.

6- آلمان (کلاب ساحلی STRANDBAR MITTE)

کلابی ساحلی در ساحل رودخانه Spree که در تابستان ها مکانی بسیار جذاب و شلوغ می شود. این کلاب در فصل تابستان میزبان DJ های بسیاری از سراسر دنیا می باشد.

منبع: www.traveller.com